וילונות גלילה לבית

 
מעוניינים להגביר את תחושת האינטימיות הביתית? זקוקים לתוספת שתהפוך את הבית שלכם לארמונכם-מבצרכם במלוא מובן המילה? אתם זקוקים לווילונות גלילה לבית! וילונות גלילה נפתחים ונסגרים באמצעות כבל גלילה נוח לוויסות, מגיעים בשלל עיצובים וצבעים ומיוצרים משלל חומרי ייצור בהתאמה אישית! בחלקם, ניתן למצוא שלבי תריס הניתנים להטיה קלה ונוחה. בואו להתחדש בפתרונות ההצללה לחלונות המפנקים ביותר שיעשו לכם את השנה!
 
וילונות כותנה
 
היום ונשארו וילונות הגלילה הנפוצים ביותר. הם עמידים בכל סוג אקלים, מוצעים הן בצבע אחיד והן במרקמים צבעוניים שונים, והם נוחים מאד לשימוש. וילונות גלילה לבית מכותנה יהיו עשויים ללא חת כשהם יוצאים מהמפעלים המובילים בענף, בשונה מהמתחרים – אצלם יש סיכוי לא רע שתמצאו כי הווילון אינו תפור בצורה סימטרית. חשוב לבדוק זאת על מנת לוודא שהווילון יספק 100% הצללה והחשכה כנדרש.
 
וילונות לבית
 
וילונות פשתן
 
וילונות הפשתן נחשבים לווילונות איכותיים ביותר, וניתן אף להזמינם עם רקמה תפורה על גבי הבד. יש לקחת בחשבון שמדובר באחד מהחומרים הדקים והקלים, ממש במשקל נוצה, מה שאומר שהבד צפוי להתבדר ברוח. לכן, אנו ממליצים לדאוג לנצור את היריעה מבעד לווי פלסטיק או ברזל, או פשוט להתקין בסביבה רחוקה, בה אינכם יושבים או שוכבים לישון.

וילונות גלילה לבית מחומרי ייצור אחרים
 
וילונות גלילה לבית ניתן למצוא משלל חומרי ייצור אחרים כגון משי, צמר, שמשונית וסיבים שונים. וילונות גלילה העשויים משמשונית יהיו אופטימליים במיוחד גם במצבים חריגים בהם שכחתם את החלון פתוח וירד גשם על היריעה: בשל כך שהבד הזה לא תפור אלא מולחם באמצעות בדיל, בדומה להרכבת מעגלים חשמליים, הוא מספק 100% עמידות בפני כל מזג אוויר. וילונות משי וצמר יהיו מעט פחות עמידים – בייחוד בתנאי חום ולחות, בהם נשקפת להם סכנת בלאי: לווילונות המשי – דהיית צבע, ולווילון הצמר – שחיקה פיזית גם של גוף היריעה.
 
עם מי מומלץ להתייעץ בנושא וילונות גלילה לבית?
 
לגבי וילון מעוצב לסלון מומלץ להתייעץ עם חברת בוטיק המתמחה בשיווקם, התקנתם ותחזוקתם. חברה שכזו תוכל לסייע לכם לאפיין את ביתכם בהתאם לתנאי האקלים ועיצוב הבית ולספק לכם וילונות שיקיימו 100% עמידות במקסימום זמן!