וילונות גלילה למטבח

מהם וילונות גלילה למטבח? כיצד בוחרים וילונות גלילה למטבח בהתאמה אישית? מהו סוד ההצלחה של מי שהשכיל לבחור וילון שמתאים לחדר עיבוד המזון שלו? להלן כל העצות המובילות בתחום וילונות גלילה למטבח אשר יעשו לכם סדר בתחום ויאפשרו לכם להחליט באלו וילונות לבחור כאשר אתם מכינים את רשימת הקניות למטבח: לגזור ולשמור!
 
מדדו את החלון שלכם
 
קניית כל וילון גלילה מתחילה ממדידת אורך ורוחב החלון. המדידות נדרשות על מנת שלא תרכשו בטעות וילון יותר קטן מאחד מממדי החלון כך שתהיה, בסופו של דבר, חשיפה לשמש. ההיפך – דווקא אפשרי: התקנת ווילון שיותר גדול מהחלון שלהם ניתנת ליישום, ואם לא אהבתם, תמיד אפשר לגזור, לחתוך ולקצר מבלי שהדבר ייראה חתוך או גזור. חנות הווילונות שלכם תעשה זאת במקצועיות ותגיש לכם יריעה כמו חדשה.
 
וילונות למטבח
 
בחרו בסוג העיצוב המועדף עליכם
 
2 סגנונות העיצוב כאשר מדובר בווילונות למטבח הם הכפרי והמודרני. ווילון כפרי למטבח יהיה עשוי בדרך כלל מעץ, עם שלבי תריס, או מבד חום דמוי עץ המסופק במתכונת של שלבי תריס ועל כן נקרא גם "בד זברה": מוצר שעשוי בדרך כלל מכותנה ומאפשר הטיה של השלבים, על אף שהם מבד. לעומת זאת, בעיצובים מודרניים הווילון שהכי "הולך" בשוק הוא וילון פוליאסטר. על אף שכאשר נציג לכם יריעת פוליאסטר – רובכם מיד יזהו את הווילון, חשוב לדעת כי יש הבדלי איכות וחשוב לבדוק כיצד קלעו את היריעה, ולוודא שיש בה ציפוי כדוריות פוליאצטל לעמידות ורמת דיוק מקסימליות.
 
בחרו את התקן הנעת הווילון שלכם
 
ניתן לבחור בחוט בד ישר ורציף עם מנגנון נצירה, או בחבל-כדורים כאשר עצירה על מי מכדורי הפלסטיק מהווה את נצירת הווילון: קל וכייף לתפעל וילון בדרך זו, אך יש מי שיעדיפו מטעמי עיצוב את החוט הישר. חשוב לציין כי כל חוט או חבל שתבחרו יהיה עמיד, איכותי, ויכול להיות מופעל לפרק זמן ארוך ללא בלאי.
 
בחרו את יתרת תכולת חלקי הווילון
 
מנואלה, פרזול, ברגים לחיזוק הווילון – כל אלו צריכים להיות איכותיים, עמידים וחזקים. בחנות וילונות גלילה למטבח מספקים בכל חבילה את מיטב הפרזול וחומרי ההרכבה, שיגרמו לווילון שלכם להחזיק איתן למשך שנים רבות ללא צורך בהחלפה!