מנועים חשמליים לוילונות

בחירת מנועים חשמליים לוילונות היא זו שתקבע את מהירותם של הווילונות ותצורת התנועה שלהם. בשונה ממה שחושבים, לא רק בתריסים חשמליים ווילונות פאנלים ניתן להתקין מנוע. הנוע ניתן להתקנה גם בלא מעט דגמים של וילונות הסטה סטנדרטיים על בסיס יריעות הזזה אופקיות. המנוע, שמזיז את היריעה במקום מגע יד אדם חוסך לכם בביצוע הפעולה המכנית המסורבלת ומנגיש הצללת וילון בקלות יתר בהשוואה לתסריט בו זה נעשה בצורה מכנית.

בחירת המנוע שקולה לבחירת הווילון

ברי, אפוא, כי ווילון קל עם פרזול מתכתי קל המותקן על התקרה יצריך מנוע שנע במהירות נמוכה ולהיפך: על מנת להזיז וילון מיריעת כותנה כפולה, כבד, המותקן על פרזול מברזל נצטרך מנוע חזק המסוגל להניע את הווילון בעוצמה רבה יותר. לרוב, כאשר אתם קונים וילונות חשמליים אינכם נדרשים כלל לחשוב על כך בעצמכם. צוות מוכרים ויועצים מנוסה יבצע את בחירת המנוע עבורכם, ותמיד על הצד הטוב ביותר.

מנועים חשמליים לוילונות

כיצד נבחר את חנות המנועים והווילונות החשמליים שלנו?

חשוב לקרוא ביקורות והמלצות מלקוחות קודמים המעידים על טיבה של החנות, ולמעשה מתקבל מהם הרושם כי מדובר בחנות שהקנתה להם ולעמיתיהם ווילונות בוטיק מנצחים, המונעים בצורה טובה. חנות וילונות שכזו מומלצת כספק הווילונות שלכם וכמובן – של מנועי הווילונות. היתרון הגדול בעבודה עם חנות שכזו הוא שמצד אחד היא תדאג לכך שווילון קשיח יוזז על ידי מנוע חזק, אבל גם שווילון עדין וקל משקל יוסט על ידי מנוע בהתאם, על מנת לא להכניסכם להוצאות מיותרות על מנוע שאינכם צריכים ושמיותר להניע עמו וילון מסוג שכזה.

התקנת המנוע

לרוב, נדרשת התקנה של איש מקצוע אשר יבצע את החיבור לרשת החשמל הביתית. יחד עם זאת, ייתכנו מנועים המונעים על ידי ספק כוח חיצוני שאינו תלוי ברשת החשמל, והם, כאמור, ניתנים להתקנה גם על ידיכם. במנוע כזה, יש לקחת בחשבון שנדרשת הטענה לספק הכוח. לעתים, המנוע מגיע מצויד בכבל חשמלי לחיבור לשקע סמוך וביצוע ההטענה דרכו.

עוד על מנועים חשמליים לוילונות – ניתן למצוא באתר שלנו. פנו אלינו ונסייע לכם להתאים וילונות חשמליים ומנועים המתאימים לסביבה הביתית שלכם, ולמסגרת תקציבכם!